Çemberde muhabbet gibisi yoktur.

Evim Forums ÖĞRENME STİLLERİ & ÖĞRENMEYİ ÖĞRENME Stiller Arasında Esneme

 • Stiller Arasında Esneme

   korayunur tarafından güncellendi. 1 year, 10 ay önce 2 Vatandaş · 2 Gönderi
 • Nisa Akın

  Vatandaş
  25/06/2020 - 09:23
  DeMA: 1.381 DeMA

  Stiller arası esnemede kişisel sorumluluğumuza nasıl sahip çıkabiliriz? Eğitimde bu stillerinin her birinin aslında keşfedilmeyi bekleyen bir potansiyel olduğu ifade edildi. Stillerin her biri bende karakter inşası ve yaşamı hissetmek için bir yaklaşım olarak çağrışıyor. Her bir stili kendimde yapılandırmak, tüm stillere yaşamımda alan açmak, tüm bu stillerle yaşamımı şekillendirmek için bilinçli cevapları keşfetmeye ihtiyacım var. Bu stillerin her birinde kaslarımı güçlendirecek mekanikler var mıdır? Bunu keşfetmek için kişisel sorumluluğum nedir?

 • korayunur

  Vatandaş
  25/06/2020 - 09:25
  DeMA: 1.181 DeMA

  Öğrenme stillerini konuşurken bu farklı durumların yaşamımızda birçok farklı durumda ortaya çıktığını ve oluştuğunu söylüyorsun ya, gözlem yapmayı seven biri olarak bir farkındalık egzersizi mi yapsak?

  Atıyorum etrafımızdaki bir kişiye yarım saatliğine veya bir saatliğine odaklanıp, en basit işleri nasıl yaptığı, işe neresinden başladığı, telefonda nasıl konuştuğu gibi süreçlere ve anlara odaklansak. Buralarda acaba öğrenme stillerinin ve dolayısıyla esneme için ipuçları bulabilir miyiz?

Viewing 1 - 2 of 2 replies