Çemberde muhabbet gibisi yoktur.

Evim Forums AGORA TANIŞMA Reply To: TANIŞMA

 • aysekaranlik KARANLIK

  Vatandaş
  11/06/2020 - 08:49
  DeMA: 1.834 DeMA

  1986 Haziran, Kırıkkale doğumluyum. Muğla Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunuyum. Bekarım (Gökçe bu senin için:) ) Gençlik çalışanıyım. Eşli dansları, şarkı söylemeyi, bisiklete binmeyi, yeni yerler görmeyi, yüksek adrenalin denemelerini severim. Zira bunlar şekil bilgiler.

  Ben öğrenmeyi seviyorum, her bir öğrenme yeni bir keşif; aslında keşfetmeyi seviyorum. İşimi de bu yüzden seviyorum; gençlerle olmak, gençlik için çalışmak sürekli dinamik, güncel ve ayık tutuyor beni. Çift kanatlı öğrenme alanı. Her gün geçtiğim sokakta bugün bir farklılık farketmek gibi. Kendimi keşfediyorum yahu 🙂  bana en haz veren şey. Ve buna vesile olan insanlar tanıyınca güvenli ve öyle zengin hissediyorum ki kendimi.

  Bu entellektüel ve derin ekibi de bu yüzden çok sevdim ben galiba.   Maltepe Dragon Otel’de her biriniz ayrı ayrı, beni bana gösterdiniz.  Bilgiyi, veri girişini içselleştirip derinlerde bağlayabilme hazzı, hani o aydınlanma var ya, çok az zaman oluyor, ama çok fazla haz oluyor.

  Ha bi de, tembellik, üşengeçlik denemez ama ertelemeciliğimi nası aşıcam ben. -Cevabı da kulağıma üfleniyo ya acıktan aslında- Zannedersem “DemDeniz”imle beraber. Sırtımı sıvazlayarak beni motive eden “DemDeniz”daşlarım, öpüldünüz.

  Şu pandemi sürecinde sarılmayı çok özledim, sıkı sıkı kucaklıyorum hepinizi, sevgiler.